Nawigacja

Wiadomości

 •     Dnia 26 października 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej w Skrobowie , Filii w Mieczysławce zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów tej szkoły. Zostali oni poddani próbie mądrości, śpiewu i uśmiechu. Ślubowaniu przewodniczyła pani kierownik Renata Góźdź, a uroczystego pasowania na ucznia dokonał pan dyrektor Zdzisław Wereszczyński. Po wręczeniu dyplomów, upominków oraz pamiątkowych zdjęć uczniowie naszej placówki wspólnie udali się na pyszny poczęstunek zorganizowany przez rodziców dzieci z klasy I. Ślubowanie uczniów przebiegło w wysoce uroczystej, miłej oraz rodzinnej atmosferze. Uczniów do Ślubowania przygotowała wychowawczyni pani Sylwia Filipek. Rada Pedagogiczna Filii w Mieczysławce składa podziękowania za współpracę wszystkim rodzicom zaangażowanym w działania na rzecz szkoły.

 • 16.X.2017r. odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Eduukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali pracownikom szkoły wiązanką wierszy, piosenek i okazjonalnych życzeń. Nie zabrakło zagadek i scenek z życia szkoły przygotowanych przez uczniów . Rodzice i uczniowie w podziękowaniu za trud wychowania i nauczania wręczyli Dyrektorowi Zdzisławowi Wereszczyńskiemu, nauczycielom i pracownikom obsługi symboliczną różę.

 • 04.10.2017

  Barwy tegorocznej jesieni zachęciły nas do spaceru po lesie. 

 • 03.10.2017

  Gościliśmy na wystawie budowli z klocków LEGO. Wszystkich zachwycił największy na świecie samolot prezydencki,, Air Force One"   wykonany z miliona klocków. Podziwialiśmy znane budowle, sceny historyczne, eksponaty interaktywne-roboty.         W aleii gwiazd sportu w skali 1:1 rozpoznaliśmy Marcina Gortata, Agnieszkę Radwańską, Roberta Lewandowskiego, Rafała Sonika i jego quad. Wiele radości sprawiła dzieciom możliwość ,,malowania klockami" i tworzenia własnych budowli          w Strefie Zabaw klockami LEGO.  

Kalendarz

Sobota 25.11.2017

Sobota 25.11.2017

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  Mieczysławka 39, 21-100 Lubartów
 • Nr tel. 81 855-27-13

Galeria zdjęć