Nawigacja

Wiadomości

  • W dniu 21 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste Spotkanie Opłatkowe, w którym uczestniczyli uczniowie , nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III wzięły udział w Jasełkach , podczas których śpiewano piękne polskie kolędy. Pani kierownik Renata Góźdź złożyła zebranym  życzenia świąteczne i zaprosiła wszystkich  do wspólnego dzielenia się opłatkiem. W trakcie spotkania nastąpiło rozstrzygnięce konkursu rodzinnego na choinkę bożonarodzeniową. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Organizatorem konkusu była pani Sylwia Filipek, która także przygotowała dzieci do występu w Jasełkach.

  • Dnia 6 grudnia przybył do nas Święty Mikołąj. Już w progu został przywitany oklaskami.Dostojny gość przywitał wszystkie dzieci i od razu wiedział, że wszystkie były grzeczne. Każde z nich otrzymało wspaniały upominek. Nie zapomniał również o pracownikach naszej szkoły (czyżby te panie były także grzeczne? W podziękowaniu za prezenty dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenki oraz wręczyły pamiątkowe upominki. Zaprośliliśmy go aby przyszedł do nas za rok.

  • Dnia 5 grudnia zwartą i prężną grupą wybraliśmy się do sali zabaw w Lubartowie.Wszyscy znaleźli tam coś dla siebie. Były kucharki i kucharze, kierowcy i policjanci.Jednak największym uznaniem dzieci cieszyły się tunele i  zjeżdżalnia w piłki.Jednym słowem - Dla każdego coś miłego.Już odliczamy dni do następnego wyjazdu.

Kalendarz

Sobota 24.02.2018

Sobota 24.02.2018

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
    Mieczysławka 39, 21-100 Lubartów
  • Nr tel. 81 855-27-13

Galeria zdjęć