Nawigacja

 • ŚLUBOWANIE KLASY I

      Dnia 26 października 2017r uczniowie Szkoły Podstawowej w Skrobowie , Filii w Mieczysławce zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów tej szkoły. Zostali oni poddani próbie mądrości, śpiewu i uśmiechu. Ślubowaniu przewodniczyła pani kierownik Renata Góźdź, a uroczystego pasowania na ucznia dokonał pan dyrektor Zdzisław Wereszczyński. Po wręczeniu dyplomów, upominków oraz pamiątkowych zdjęć uczniowie naszej placówki wspólnie udali się na pyszny poczęstunek zorganizowany przez rodziców dzieci z klasy I. Ślubowanie uczniów przebiegło w wysoce uroczystej, miłej oraz rodzinnej atmosferze. Uczniów do Ślubowania przygotowała wychowawczyni pani Sylwia Filipek. Rada Pedagogiczna Filii w Mieczysławce składa podziękowania za współpracę wszystkim rodzicom zaangażowanym w działania na rzecz szkoły.

 • 16.X.2017r. odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Eduukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali pracownikom szkoły wiązanką wierszy, piosenek i okazjonalnych życzeń. Nie zabrakło zagadek i scenek z życia szkoły przygotowanych przez uczniów . Rodzice i uczniowie w podziękowaniu za trud wychowania i nauczania wręczyli Dyrektorowi Zdzisławowi Wereszczyńskiemu, nauczycielom i pracownikom obsługi symboliczną różę.

 • W poszukiwaniu jesieni

  04.10.2017

  Barwy tegorocznej jesieni zachęciły nas do spaceru po lesie. 

 • Wystawa budowli klocków LEGO

  03.10.2017

  Gościliśmy na wystawie budowli z klocków LEGO. Wszystkich zachwycił największy na świecie samolot prezydencki,, Air Force One"   wykonany z miliona klocków. Podziwialiśmy znane budowle, sceny historyczne, eksponaty interaktywne-roboty.         W aleii gwiazd sportu w skali 1:1 rozpoznaliśmy Marcina Gortata, Agnieszkę Radwańską, Roberta Lewandowskiego, Rafała Sonika i jego quad. Wiele radości sprawiła dzieciom możliwość ,,malowania klockami" i tworzenia własnych budowli          w Strefie Zabaw klockami LEGO.  

 • DZIEŃ CHŁOPAKA

  29.09.2017

  W naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji DNIA CHŁOPAKA. Uczniowie uczestniczyli w poczęstunku zorganizowanym przez rodziców i pracowników szkoły. Dziewczynki zaśpiewały chłopcom tradycyjne ,,100 lat". Wszyscy uczniowie zjedli pyszny tort i już z niecierpliwością oczekują Dnia Kobiet.

 • DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

  28.09.2017

  W tym dniu uczniowie mieli okazję zmierzyć się w  konkurencjach ,,ziemniaczanych", zorganizowanych przez wychowawców. Wśród atrakcji znalazły się zagadki oraz różnego rodzaju zabawy sportowe z ziemniakami. Uczniowie wspólnie z rodzicami          i nauczycielami mieli okazję skosztować ziemniaki upieczone w ognisku. Impreza dostarczyła uczestnikom i organizatorom wiele radości.

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  Uroczyste rozpoczęcie

  roku szkolnego 2017/2018

  w Szkole Filialnej w Mieczysławce

  odbędzie się dnia 04.09.2017(poniedziałek)o godz. 9.00

 • ZMIANY ORGANIZACYJNE

  UWAGA

              31 sierpnia 2017 r. nastąpiło przekształcenie Szkoły Podstawowej  w Mieczysławce w Szkołę Filialną w Mieczysławce           o strukturze klas I-III  z oddziałem przedszkolnym. Szkoła została włączona w strukturę organizacyjną

  Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK  w Skrobowie.

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  W dniu 23.06.2017r o godz.10.00 w Szkole Podstawowej w Mieczysławce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Na uroczystość tę przybyli uczniowie , rodzice i nauczyciele . Mieliśmy także zaszczyt gościć przedstawicieli Gminy Lubartów: Zastępcę Wójta Gminy Lubartów Pana Dariusza Trąbkę oraz Główną Księgową SZASz Panią Annę Jankowską .

  Odbiegając od standardów akademii, uczniowie z klas IV-VI postanowili pożegnać ten rok szkolny troszkę inaczej, przedstawiając krótką scenkę z życia naszej szkoły.

  Następnie pani dyrektor Magdalena Jezior przekazała podziękowania dla instytucji współpracujących ze szkołą za kilkuletnią i owocną współpracę .Podziękowania za ofiarowaną pomoc i życzliwość otrzymali takż Rodzice oraz Pan Radny i Panie Sołtys wsi z obwodu naszej szkoły.Życzenia w imieniu Pana Wójta Krzysztofa Kopyścia odczytał Zastępca Wójta Pan Dariusz Trąbka , który przekazał także podziękowania dla Pani dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły.

  I nadszedł czas rozdania świadectw.Wszyscy uczniowie z klasy V i klasy VI otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.Rodzice z rąk p.dyrektor odebrali listy gratulacyjne. Najmłodsi otrzymali dyplomy super przedszkolaka i dyplomy ukończenia przedszkola, a uczniowie z klas I i II dyplomy i świadectwa promujące do następnej klasy.

  Po rozdaniu świadectw rodzice uczniów Szkoły w Mieczysławce wystąpili z podziękowaniami dla Pani Dyrektor Magdaleny Jezior za wieloletni trud edukacji i zarządzanie szkołą . Były to bardzo wzruszające chwile . Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pysznym tortem , który był słodkim podziękowaniem dla wszystkich tworzących społeczność Szkoły Podstawowej w Mieczysławce.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości , które znajdują się w " Albumie fotograficznym"

   

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Informuję, iż uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się dnia 23 czerwca 2017 roku (piątek) o godz. 10.00.

  Serdecznie zapraszam !

   

                                                                      dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieczysławce

                                                                                                           mgr Magdalena Jezior

 • Dzień Rodziny

 • Nasze "PEREŁKI" wyróżnione

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka w naszej szkole był długo wyczekiwanym dniem. Główną atrakcją był zamek dmuchany ze zjeżdżalnią .Mieliśmy także zaszczyt gościć zespół ze Szkoły w Skrobowie .Dziewczęta przygotowane przez panią Kasię Ogrodowską wykonały kilka utworów w języku zarówno w polskim jak i angielskim. Rodzice przygotowali grill z kiełbaskami oraz napoje i  ciasto , a Pani Dyrektor częstowała wszystkich pysznymi lodami.Dzieci uczestniczyły w zabawach i konkurencjach sportowych na świeżym powietrzu.Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.Na zakończenie  Pani Dyrektor Magdalena Jezior wylosowała bon podarunkowy dla całej rodziny.

 • Pasowanie na Czytelników Biblioteki

  24.04.2017r. w poniedziałek odbyła sie lekcja biblioteczna dla uczniów kl.I i II "Jak powstaje książka? Ilustrujemy ksiażkę." W pierwszej części lekcji pierwszaki powiedziały w jaki sposób należy dbać o książki.Następnie uczniowie kl.I i II obejrzeli film pt."Jak powstaje książka?", a następnie utrwaliły wiedzę na ten temat układając w odpowiedniej kolejności rysunki dotyczące kolejnych etapów powstawania książki.Ostatnim etapem lekcji, na który wszyscy bardzo czekali była zabawa w ilustratorów.Zadaniem każdego z uczniów było wykonanie ilustracji do fragmentu wiersza Edwarda Szymańsiego pt."Książka ".W ten sposób powstała książka zilustrowana przez uczniów kl.I i II.Na zakończenie lekcji uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy pasoawania na czytelnika.

 • Ekologiczne zoo

  W dniu 28.04.2017r  w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego organizowanego przez Panią Sylwię Filipek z okazji "Dnia Ziemi ".Prace konkursowe miały formę  eko zwierzątek, do produkcji których uczniowie użyli różnego rodzaju surowców wtórnych takich jak: nakrętki , butelki plastikowe, gazety ,papier, tekturę , torebki foliowe, płyty CD, słomki do napojów . Po zgromadzeniu wszystich prac powstała wystawa niepowtarzalnego ekologicznego zoo. Wszystkie prace zostały nagrodzone.Wiecej zdjęć znajduję się w albumie fotograficznym .Wystawę eko zwierzaków można będzie można obejrzeć w holu Urzędu Gminy Lubartów . Serdecznie zapraszamy !

 • Dni wolne w maju

       Informuję , iż 01.05.17r. (poniedziałek) ,  02.05.17r. (wtorek) i  03.05.17r. (środa)  są dniami wolnymi . Powrót do szkoły dnia 04.05.17r. (czwartek)

                                                                                             dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieczysławce

                                                                                                             mgr Magdalena Jezior                                                                                     

 • Zakończenie zajęć świetlicowych

  Szanowni Rodzice !

   

      Informuję , iż w dniu  27.04.2017r. (czwartek) odbyły się  ostatnie zajęcia świetlicowe  z Panią M.Guz i K. Dawidek. 

  Od dnia 04.05.2017r. nie ma zajęć świetlicowych.Proszę o odbiór dzieci zgodnie z planem zajęć. Pod opieką Pani Katarzyny Kuchciak pozostają tylko dzieci rodziców pracujących.

     W przypadku potrzeby zapewnienia opieki Państwa dziecku w danym dniu po zakończeniu zajęć z powodu ważnych spraw rodzinnych , proszę o powiadomienie o tym fakcie dyrektora szkoły na dzień przed lub w danym dniu osobiście bądź telefonicznie pod numerem telefonu: 691-629-050

                                                                                                              Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieczysławce

                                                                                                                                         mgr Magdalena Jezior

   

   

 • Życzenia świąteczne

    Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia , aby w czas Święta Paschy w sercach, rodzinach i domach zagościła radość , spokój i wielka nadzieja odradzającego się  życia.

                                                                                                                                 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieczysławce                                                                                                                                                            Magdalena Jezior                                                                                                                                                                         oraz pracownicy

 • Link do zdjęć

  Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i wybranie kilku z nich:

   

  https://drive.google.com/drive/folders/0B4BHw_3dsvNLUkpjaTNpSlp0V00

   

 • REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mieczysławce informuje ,iż ruszyła rektutacja na rok szkolny 2017/2018 do oddziału przedszkolnego dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz do klasy pierwszej  i trwać będzie do dnia 19 kwietnia br.

  Karta_zgloszenia_do_OP.docx

  Karta_do_I_klasy.docx

  oświad.o_miejscu_zamieszk..docx

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Mieczysławce
  Mieczysławka 39, 21-100 Lubartów
 • Nr tel. 81 855-27-13

Galeria zdjęć